RN73R2ETTD2212F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2212F50
JLCPCB Part #
C4118754
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS