RN73R2ETTD2211B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2211B10
JLCPCB Part #
C4346115
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS