RN73R2ETTD2203B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2203B25
JLCPCB Part #
C4336933
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS