RN73R2ETTD2203B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2203B10
JLCPCB Part #
C4324391
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS