RN73R2ETTD2202C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2202C10
JLCPCB Part #
C3993629
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS