RN73R2ETTD2200F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2200F25
JLCPCB Part #
C4037948
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS