RN73R2ETTD2200B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2200B10
JLCPCB Part #
C4228498
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS