RN73R2ETTD21R5C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD21R5C25
JLCPCB Part #
C4087166
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS