RN73R2ETTD2181F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2181F25
JLCPCB Part #
C4315931
Description
-55℃~+155℃ 2.18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS