RN73R2ETTD2152F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2152F50
JLCPCB Part #
C2604026
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS