RN73R2ETTD2152F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2152F10
JLCPCB Part #
C4137461
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS