RN73R2ETTD2151C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2151C25
JLCPCB Part #
C2610440
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS