RN73R2ETTD2151B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2151B10
JLCPCB Part #
C4220751
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS