RN73R2ETTD2150F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2150F10
JLCPCB Part #
C2603262
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS