RN73R2ETTD2133F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2133F50
JLCPCB Part #
C2603867
Description
-55℃~+155℃ 213kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS