RN73R2ETTD2133F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2133F100
JLCPCB Part #
C4192928
Description
-55℃~+155℃ 213kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS