RN73R2ETTD2132F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2132F50
JLCPCB Part #
C2603730
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 21.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS