RN73R2ETTD2102B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2102B10
JLCPCB Part #
C4290102
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS