RN73R2ETTD2101F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2101F100
JLCPCB Part #
C3950613
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS