RN73R2ETTD20R0F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD20R0F100
JLCPCB Part #
C2605042
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS