RN73R2ETTD2082C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2082C50
JLCPCB Part #
C2608772
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS