RN73R2ETTD2053F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2053F100
JLCPCB Part #
C2606561
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS