RN73R2ETTD2053D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2053D25
JLCPCB Part #
C4303799
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS