RN73R2ETTD2052A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2052A10
JLCPCB Part #
C4313787
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS