RN73R2ETTD2050A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2050A25
JLCPCB Part #
C2611911
Description
-55℃~+155℃ 200V 205Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS