RN73R2ETTD2033F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2033F50
JLCPCB Part #
C3918119
Description
-55℃~+155℃ 203kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS