RN73R2ETTD2002B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2002B25
JLCPCB Part #
C4280626
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS