RN73R2ETTD2001F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2001F25
JLCPCB Part #
C4196709
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS