RN73R2ETTD19R3D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD19R3D25
JLCPCB Part #
C2606199
Description
-55℃~+155℃ 19.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS