RN73R2ETTD1980C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1980C25
JLCPCB Part #
C2610167
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS