RN73R2ETTD1963B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1963B25
JLCPCB Part #
C2610848
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS