RN73R2ETTD1933B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1933B50
JLCPCB Part #
C4311683
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 193kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS