RN73R2ETTD1932D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1932D100
JLCPCB Part #
C4124373
Description
-55℃~+155℃ 19.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS