RN73R2ETTD1931B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1931B10
JLCPCB Part #
C4296706
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS