RN73R2ETTD1913A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1913A25
JLCPCB Part #
C2611513
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS