RN73R2ETTD1912C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1912C10
JLCPCB Part #
C4344696
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS