RN73R2ETTD18R7B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD18R7B50
JLCPCB Part #
C2609578
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS