RN73R2ETTD18R2C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD18R2C50
JLCPCB Part #
C2608268
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS