RN73R2ETTD1892A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1892A25
JLCPCB Part #
C4171001
Description
-55℃~+155℃ 18.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS