RN73R2ETTD1890F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1890F50
JLCPCB Part #
C4208525
Description
-55℃~+155℃ 189Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS