RN73R2ETTD1871F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1871F50
JLCPCB Part #
C2602603
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS