RN73R2ETTD1840F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1840F100
JLCPCB Part #
C2606205
Description
-55℃~+155℃ 184Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS