RN73R2ETTD1840B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1840B50
JLCPCB Part #
C4224604
Description
-55℃~+155℃ 184Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS