RN73R2ETTD1823B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1823B10
JLCPCB Part #
C4166154
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS