RN73R2ETTD1821F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1821F50
JLCPCB Part #
C2604317
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS