RN73R2ETTD1820C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1820C50
JLCPCB Part #
C2608732
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS