RN73R2ETTD1802F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1802F10
JLCPCB Part #
C2604203
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS