RN73R2ETTD1801F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1801F10
JLCPCB Part #
C2603179
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS