RN73R2ETTD17R8B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD17R8B25
JLCPCB Part #
C2610942
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS