RN73R2ETTD17R2F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD17R2F50
JLCPCB Part #
C2604079
Description
-55℃~+155℃ 17.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS